Inwestycja Willa Różana – Apartamentowiec w sercu mokotowa

  • 1 rok temu
  • 1
Inwestycja Willa Różana w Warszawie

Inwestycja Willa Różana

Podstawowe informacje

Inwestycja Willa Różana to kameralny apartamentowiec położony na Starym Mokotowie przy ul. Różanej 36, nieopodal stacji metra Racławicka.

Budynek został oddany do użytku w 2018 roku. Inwestorem jest SBM Starówka, która stoi również za powstaniem innych luksusowych apartamentowców w Warszawie (np. Villa Karolina przy ul. Siennej).

Architektem inwestycji jest Atelier 3 Girtler & Girtler.

Inwestycja Willa Różana w Warszawie
Klatki schodowe

Apartamentowiec

Budynek podzielony jest na część usługową – na parterze – oraz na część mieszkalną – na dalszych piętrach. Część usługowa jest przeznaczona na działalność nieuciążliwą i niegastronomiczną. Elewację z emblematem pnącej się róży wykonano z piaskowca.

Na pięciu piętrach znajduje się około 40 lokali mieszkalnych przeznaczonych do wykończenia w wysokim standardzie. Do każdego mieszkania przypisane jest przynajmniej jedno miejsce postojowe i komórka lokatorska. Część apartamentów służy jako reprezentacyjne lokale biurowe np. dla kancelarii prawniczej.

Willa Różana wyróżnia się reprezentacyjnym patio i recepcją w stylu concierge, która zajmuje cały parter. Wnętrze wykończono za pomocą naturalnego kamienia, szkła i luster. Dostęp do budynku jest strzeżony i monitorowany przez całą dobę.

Bryła budynku podzielona jest na dwa “skrzydła”. Do każdego skrzydła prowadzą osobne windy i osobne klatki schodowe.

Inwestycja Willa Różana w Warszawie
Przykład wykończenia

Udogodnienia

Inwestycja utrzymana jest w wysokim standardzie nie tylko pod kątem użytych materiałów i zachowania przestrzeni. Na poziomie -1 znajduje się bowiem pełnowymiarowy basen, strefa relaksu, kompleks saun oraz siłownia.

Inwestycja Willa Różana w Warszawie
Siłownia

Całodobowa ochrona służy także pomocą przy codziennych czynnościach jak odbiór przesyłki od kuriera czy przekazanie wiadomości gościom lub obsłudze.

Inwestycja Willa Różana w Warszawie
Basen

Otoczenie

Willa Różana położona jest na styku ulicy Różanej i ul. Kwiatowej. Leży więc na linii bardzo urokliwej zabudowy willowej Starego Mokotowa.

Stary Mokotów nie bez powodu jest cenioną dzielnicą Warszawy. Leży bardzo blisko Śródmieścia i jest wygodny komunikacyjnie – dojazd samochodem nie stanowi problemu nawet w godzinach szczytu, a wzdłuż dzielnicy przebiega linia metra M1 i główna linia tramwajowa.

Jednak to, co w Mokotowie urzeka szczególnie, to zielona infrastruktura. W odległości spaceru znajdują się: Pole Mokotowskie, Park Morskie Oko, Park Dreszera, Park Arkadia czy Królikarnia, które stanowią fantastyczne tereny do spędzania wolnego czasu i biegania.

Bezpośrednie otoczenie inwestycji Willa Różana to znane i kameralne restauracje, kawiarnie i cukiernie. W okolicy znajdują się także szkoły i przedszkola, kino Iluzjon, Centrum Łowicka oraz Park Wodny Warszawianka.

Inwestycja Willa Różana w Warszawie
Przykładowe wykończenie

Oferty do wynajmu oraz do sprzedaży

Posiadamy w naszej ofercie apartamenty w Willi Różanej zarówno do sprzedaży, jak i do wynajęcia. Część z nich znajduje się na stronie nieruchomości, część z nich natomiast pozostaje w tzw. off-markecie. Jeśli poszukujesz mieszkania w tej inwestycji, zapraszamy do kontaktu.

—-

zdjęcia: Nicieja.pl

 

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać