[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1537790582344{margin-right: 20% !important;margin-left: 20% !important;padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;background-color: #f2f2f2 !important;}” el_class=”faq-headline”][vc_column][vc_column_text]

Jeżeli szukasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące pracy naszego biura, dobrze trafiłeś. Poniżej znajdują się krótkie wyjaśnienia najczęstszych wątpliwości i zagadnień. Wystarczy, że klikniesz na jedno z pytań, a rozwinie Ci się odpowiedź.

Niektóre odpowiedzi prowadzą do odrębnych postów, w których dłużej i bardziej szczegółowo rozwinęliśmy dany temat.

Jeśli na jakieś pytanie nie odnalazłeś odpowiedzi albo nie odpowiedzieliśmy wyczerpująco, daj nam znać![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1537785019206{margin-top: 30px !important;padding-top: 40px !important;}” el_class=”faq-row”][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1537536961233{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_custom_heading text=”Sprzedaż” font_container=”tag:h2|font_size:24px|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_toggle title=”1. Ile wynosi prowizja biura nieruchomości?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Wysokość prowizji uzależniamy od indywidualnych sytuacji, jednak standardowo mieści się pomiędzy 2% a 4% ostatecznej ceny transakcyjnej nieruchomości. Czasami stosujemy bardziej nietypowe rozwiązania np.: ustalając niższą bazową prowizję i wysoki procent od nadwyżki konkretnej kwoty.[/vc_toggle][vc_toggle title=”2. Czy ponoszę jakieś koszty na początku współpracy?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Nie. Zarówno koszty przygotowania oferty, jak i promocji oferty leżą po naszej stronie.[/vc_toggle][vc_toggle title=”3. Czy biuro House of Warsaw współpracuje z innymi biurami?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Tak. Z niektórymi biurami i pośrednikami współpracujemy na co dzień. Jesteśmy też zawsze otwarci na nawiązanie nowej współpracy.[/vc_toggle][vc_toggle title=”4. Czy mogę sprzedać nieruchomość, jeśli przebywam za granicą?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Oczywiście. W takim przypadku najprawdopodobniej konieczne będzie uzyskanie odpowiednich pełnomocnictw do sprzedaży i reprezentowania przed urzędem. Sytuacja jest prostsza, gdy właściciel może przyjechać przynajmniej na dzień lub dwa do Polski. Przy takiej formie współpracy zdecydowanie preferujemy umowę na wyłączność.[/vc_toggle][vc_toggle title=”5. Jak i gdzie będzie promowana moja oferta?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Promocja oferty zależy od rodzaju nieruchomości – różne kanały dotarcia do klientów mają różne grupy odbiorców. Co do zasady, promujemy nasze oferty na portalach Morizon oraz Otodom, za pomocą płatnych reklam na portalach społecznościowych, w przeglądarce google oraz za pomocą własnej strony.

Zawsze informujemy zaprzyjaźnionych pośredników o nowych ofertach, tym samym zwiększając szansę na skuteczną sprzedaż.[/vc_toggle][vc_toggle title=”6. Co w przypadku, gdy mam już podpisane umowy z innymi pośrednikami?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]To zależy. Jeśli podpisana umowa jest umową na wyłączność, wtedy w większości przypadków, należy czekać do ustania wyłączności. Jeśli zaś jest to umowa otwarta, wtedy nie ma przeszkód do zawarcia innej umowy pośrednictwa.[/vc_toggle][vc_toggle title=”7. Co to jest umowa na wyłączność?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Umowa na wyłączność to umowa podpisywana z konkretnym biurem nieruchomości. Oznacza to, że przez czas trwania takiej umowy nie można nawiązać współpracy z innym podmiotem pośredniczącym w transakcji. Jako właściciele, dalej mogą Państwo dysponować swoją nieruchomością w dowolnym zakresie.

Taka forma umowy daje biurze nieruchomości komfort działania i możliwości marketingu oferty, których nie daje umowa otwarta, dzięki czemu w niektórych sytuacjach bywa bardzo skuteczną formą współpracy.[/vc_toggle][vc_toggle title=”8. Czy warto podpisać umowę na wyłączność?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]To zależy. Nasze doświadczenia pokazują, że umowa na wyłączność jest bardzo dobrym narzędziem sprzedażowym i potrafi dać naprawdę dobre rezultaty. Biuro nieruchomości ma wtedy komfort działania, może współpracować z większą liczbą podmiotów, a pośrednik nie obawia się nieuczciwej konkurencji. Przy umowie na wyłączność zazwyczaj ponoszone są większe wydatki na reklamę oferty, ze względu na swobodę i brak konkurencji ze strony innych biur.

Czasami jednak pośrednicy podpisują umowy na wyłączność dla zasady, obiecując szybką i efektowną sprzedaż, a w rzeczywistości niewiele się z nieruchomością dzieje. W takim przypadku nie mają Państwo swobody wyboru innej firmy, bo jesteście związani z jedną, konkretną agencją. Warto się więc przy wyborze biura dobrze zastanowić.

My proponujemy umowy na wyłączność przeważnie w sytuacjach, gdy mamy już potencjalnych klientów na daną nieruchomość lub gdy regularnie dokonujemy transakcji w danym segmencie rynku. To zapewnia nam komfort działania, a jednocześnie maksymalizuje szanse na sprzedaż Państwa nieruchomości.[/vc_toggle][vc_toggle title=”9. Ile czasu zajmie sprzedaż nieruchomości?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Najszybciej udało się nam sprzedać mieszkanie w 30 dni od czasu podpisania umowy do znalezienia zdecydowanego kupca. Jednak w większości przypadków należy przygotować się na okres kilku miesięcy i jest uzależniony przede wszystkim od ceny, lokalizacji, stanu nieruchomości oraz rodzaju umowy pośrednictwa.[/vc_toggle][vc_toggle title=”10. Czy biuro pomaga uzyskać dokumenty związane ze sprzedażą?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Jak najbardziej. Jednak niektóre dokumenty może uzyskać tylko właściciel lub osoba działająca na podstawie odpowiedniego pełnomocnictwa. Staramy się pomagać w każdym aspekcie, w jakim możemy i wyręczać właściciela tam, gdzie jest taka możliwość.[/vc_toggle][/vc_column][vc_column][vc_separator border_width=”2″ css=”.vc_custom_1537464681802{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”faq-row”][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1537536968111{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_custom_heading text=”Zakup” font_container=”tag:h2|font_size:24px|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_toggle title=”1. Ile wynosi koszt wyszukania nieruchomości przez biuro?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Koszt znalezienia nieruchomości wynosi około 2% końcowej ceny transakcyjnej nieruchomości.[/vc_toggle][vc_toggle title=”2. Jak dokładnie wygląda kupno mieszkania z pośrednikiem?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Proces kupna składa się z kilku elementów:

– rozmowy na temat oczekiwań i budżetu

– podpisania umowy pośrednictwa

– zaprezentowania wybranych ofert

– oględzin nieruchomości

– negocjowania lub mediowania odnośnie cen i warunków zakupu

– przygotowania umów, kosztorysu całej transakcji i dopatrzenia innych formalności związanych z zakupem

– po drodze rozwiązanie bieżących problemów i wyprostowanie sytuacji nieruchomości (sprawy spadkowe, umowa dożywocia lub zadłużenia)

– gdy zachodzi taka potrzeba, finalna pomoc po przeniesieniu praw własności[/vc_toggle][vc_toggle title=”3. Na co mogę liczyć współpracując z biurem nieruchomości przy zakupie mieszkania?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Zakup za pomocą pośrednika to przede wszystkim bardzo duża oszczędność czasu. Badania pokazują, że przeciętny Kowalski szuka mieszkania przez około 9 tygodni, po czym w 90% przypadków i tak zgłasza się do biura.

Dzieje się tak dlatego, że rynek nieruchomości pochłania bardzo dużo czasu, nie tylko na samo przeglądanie ofert, ale też na kontakty z właścicielami lub pośrednikami wystawiającymi ogłoszenia.

Jako biuro orientujemy się w nowościach na rynku, trzymamy rękę na pulsie i otrzymujemy świeże informacje z innych biur, więc poza standardowym wyszukiwaniem wymarzonego domu lub mieszkania, mamy też dostęp do najnowszych ofert zanim trafią na otwarty rynek.

Mogą się Państwo cieszyć swoim czasem, podczas gdy my przeszukujemy bazy nieruchomości. Gdy znajdziemy odpowiednie oferty, jesteśmy pierwszym kontaktem z właścicielami i dopiero, gdy dana nieruchomość okaże się atrakcyjna, kontaktujemy się z Państwem.

Podejmują Państwo wyłącznie kluczowe i ważne decyzje. Poświęcacie czas tylko tam, gdzie jest to niezbędne.

O tym, dlaczego warto współpracować z biurem nieruchomości, napisaliśmy osobny tekst:

5 powodów, dla których warto skorzystać z biura nieruchomości[/vc_toggle][vc_toggle title=”4. Jak wielu propozycji ofert mogę się spodziewać?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]W zależności od rodzaju poszukiwania jest to od kilku do kilkunastu ofert. Zazwyczaj mieścimy się w przedziale 4-10.[/vc_toggle][vc_toggle title=”5. Czy biuro nieruchomości ma dostęp do ofert, których nie ma w internecie?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Jak najbardziej. Dzieje się tak z kilku powodów:

– niektórzy właściciele cenią sobie poufność i informują nas o chęci sprzedaży, nie życząc sobie jednak publikowania ich domu w internecie

– gdy właściciel wynajmie nieruchomość, często ogłoszenie znika z internetu, my jednak wiemy, że pomimo kontraktu najmu, dom lub apartament są dalej na sprzedaż

– posiadamy dostępy do specjalnych baz z ofertami, które z różnych powodów z internetu zniknęły i są dostępne jedynie w archiwach[/vc_toggle][vc_toggle title=”6. Czy mogę liczyć na doradztwo kredytowe i finansowe?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Nie prowadzimy usług doradztwa w tym zakresie, natomiast możemy polecić zaufanych doradców.[/vc_toggle][vc_toggle title=”7. Czy pośrednik będzie też dostępny po dokonaniu transakcji?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Jak najbardziej, w szczególności jeśli dotyczy to umowy przeniesienia własności.[/vc_toggle][vc_toggle title=”8. Czy biuro nieruchomości przygotuje umowę kupna?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Przygotowujemy umowy kupna nieruchomości zarówno po polsku, jak i po angielsku, w różnych wariantach. Jesteśmy przygotowani na wiele możliwości.[/vc_toggle][/vc_column][vc_column][vc_separator border_width=”2″ css=”.vc_custom_1537464681802{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”faq-row”][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1537536974960{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_custom_heading text=”Wynajem” font_container=”tag:h2|font_size:24px|text_align:left” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_toggle title=”1. Jaki jest koszt wynajmu przez pośrednika?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Zwyczajowy koszt wynajmu to wysokość jednomiesięcznego czynszu (100%).[/vc_toggle][vc_toggle title=”2. Jak wygląda proces wynajmu przez biuro nieruchomości?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Proces wynajmu składa się z kilku elementów:

– rozmowy na temat oczekiwań odnośnie klientów i wysokości czynszu

– podpisania umowy pośrednictwa

– profesjonalnej sesji zdjęciowej nieruchomości i zbudowania kompletnej oferty

– przyprowadzenia klientów

– negocjowania lub mediowania odnośnie cen i warunków wynajmu

– przygotowania umów i dopatrzenia formalności związanych z wynajmem

– gdy zachodzi taka potrzeba, pomoc po podpisaniu umowy, kontakt z najemcami w sprawach naglących i wymagających naszej uwagi[/vc_toggle][vc_toggle title=”3. Na co mogę liczyć wynajmując dom przez pośrednika?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Specjalizujemy się w wynajmie domów i apartamentów, których czynsz najmu przekracza 6 tys. złotych. Poruszamy się sprawnie po tym rynku i stale obsługujemy klientów poszukujących takich nieruchomości. Często są to osoby spoza Polski, które zgłaszają się bezpośrednio do biura.

Przy wynajmie skupiamy dużą uwagę na przygotowaniu atrakcyjnej oferty. Często liczy się tylko pierwsze wrażenie. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję na atrakcyjne zdjęcia i angażujący opis, które przyciągną potencjalnych klientów.

Zdejmujemy z Państwa odpowiedzialność za transakcję. Przygotujemy umowy, również dwujęzyczne, i dostosujemy zapisy do indywidualnych sytuacji. Mamy całkiem spore doświadczenie, więc możemy doradzić optymalne rozwiązania, tak żeby obie strony czuły się bezpiecznie i komfortowo.

Gdyby po podpisaniu umowy najmu wynikły nowe sprawy do rozwiązania, jesteśmy na miejscu i służymy zarówno radą, jak i pomocą w rozwiązywaniu problemów.

Więcej o tym, dlaczego warto skorzystać z usług biura nieruchomości piszemy tutaj:

5 powodów, dla których warto skorzystać z biura nieruchomości[/vc_toggle][vc_toggle title=”4. Co w sytuacji, gdy najemca zerwie umowę przed czasem?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Przede wszystkim wolimy zapobiegać niż leczyć. Zdarzyło się nam odmawiać zainteresowanym, gdy nie byliśmy pewni bezpieczeństwa transakcji. Widzieliśmy już dużo i potrafimy ocenić stopień ryzyka, dzięki czemu 99% umów przebiega bezproblemowo.

W naszej karierze tylko raz zdarzyło się nam, aby najemca zniknął, po wpłacie depozytu i czynszu za pierwszy miesiąc najmu. W tej sytuacji porozumieliśmy się z właścicielką domu i zwróciliśmy jej znaczną część prowizji, którą otrzymaliśmy po podpisaniu umowy.[/vc_toggle][vc_toggle title=”5. Czy mogę podpisać umowę z pośrednikiem, mając podpisaną umowę z innym biurem?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]To zależy. Jeśli podpisana umowa jest umową na wyłączność, wtedy w większości przypadków należy czekać do ustania wyłączności. Jeśli zaś jest to umowa otwarta, wtedy nie ma przeszkód do zawarcia innej umowy pośrednictwa.[/vc_toggle][vc_toggle title=”6. Co jeżeli pośrednik nie wynajmie mojej nieruchomości?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Staramy się, aby każda nieruchomość znalazła nowego najemcę. Jeśli jednak tak się nie stanie, Państwo nie ponosicie żadnych kosztów.[/vc_toggle][vc_toggle title=”7. Czy pośrednik przygotuje umowę po angielsku?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Oczywiście. Wielokrotnie przygotowywaliśmy umowy w języku angielskim w przypadku najmu dla osób z zagranicy. Umowy mają wtedy dwie wersje językowe – obok siebie – polską i angielską.[/vc_toggle][/vc_column][vc_column][vc_separator border_width=”2″ css=”.vc_custom_1537464681802{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”faq-row”][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”Najem” font_container=”tag:h2|font_size:24px|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1537536982451{padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_toggle title=”1. Ile kosztuje znalezienie nieruchomości do wynajmu przez pośrednika?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Zwyczajowo jest to kwota w wysokości jednomiesięcznego czynszu (100%).[/vc_toggle][vc_toggle title=”2. Jak wygląda poszukiwanie nieruchomości przez biuro?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Z Państwa perspektywy, proces poszukiwania nieruchomości wygląda bardzo prosto. Zgłaszacie się do nas z konkretnymi oczekiwaniami, a my te oczekiwania próbujemy spełnić.

W tym celu przeczesujemy bazy danych nieruchomości oraz współpracujemy z innymi biurami i pośrednikami nieruchomości. Zazwyczaj dostarczamy od kilku do kilkunastu ofert domów.

Później umawiamy spotkania z właścicielami, negocjujemy wysokość czynszu oraz warunku najmu. Potem przygotowujemy umowę i dopinamy cały proces wprowadzenia się do nowego mieszkania.[/vc_toggle][vc_toggle title=”3. Na co mogę liczyć wynajmując mieszkanie przy pomocy biura nieruchomości?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Wychodzimy z założenia, że nie każdy ma czas, aby przeglądać tysiące ofert w poszukiwaniu tej jedynej. My nie dość, że prawdopodobnie znajdziemy nowy dom szybciej, to w dodatku pozwalając Państwu w dowolny sposób wykorzystać zaoszczędzony czas.

Przedstawimy najlepsze oferty i zorganizujemy spotkania, a gdy wybierzecie Państwo odpowiednie mieszkanie, wtedy zatroszczymy się o wszelkie formalności.

Innymi słowy, przeprowadzimy cały proces od początku do końca.[/vc_toggle][vc_toggle title=”4. Czy biuro nieruchomości przygotuje umowę najmu?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Oczywiście. Możemy przygotować różne wersje umów, w tym umowy dwujęzyczne, jeżeli zajdzie taka potrzeba.[/vc_toggle][vc_toggle title=”5. Czy pośrednik pomoże również po podpisaniu umowy?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Po podpisaniu umowy jesteśmy do dyspozycji, w szczególności w kontakcie na linii najemca – właściciel.[/vc_toggle][vc_toggle title=”6. Czy muszę płacić za oglądanie nieruchomości?” style=”text_only” size=”sm” custom_font_container=”tag:h2|font_size:18px|text_align:left” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]Oczywiście, że nie. Jeżeli są Państwo zainteresowani obejrzeniem jednej z nieruchomości, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pokażemy nawet więcej niż jedną![/vc_toggle][/vc_column][vc_column][vc_empty_space height=”40px”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1537539671505{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;background-color: #749bbf !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”Nie znalazłeś odpowiedzi na twoje pytanie?” font_container=”tag:h2|font_size:24px|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1537539662455{padding-bottom: 15px !important;}”][vc_btn title=”Napisz do nas” style=”outline-custom” outline_custom_color=”#ffffff” outline_custom_hover_background=”#666666″ outline_custom_hover_text=”#ffffff” shape=”round” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2F134.122.109.20%2Fkontakt%2F|title:Kontakt|target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1544004619905{background-color: #4f4f4f !important;}” el_id=”footer-general-2″][vc_column width=”1/4″ el_id=”#footer-main”][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_raw_html]JTNDaDMlMjBjbGFzcyUzRCUyMmZvb3Rlci1oMyUyMiUzRUhvdXNlJTIwb2YlMjBXYXJzYXclM0MlMkZoMyUzRSUwQSUzQ3VsJTNFJTBBJTNDbGklM0UlM0NhJTIwaHJlZiUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGd3d3LmhvdXNlb2Z3YXJzYXcucGwlMjIlM0VTdHJvbmElMjBnJUM1JTgyJUMzJUIzd25hJTNDJTJGYSUzRSUzQyUyRmxpJTNFJTBBJTNDbGklM0UlM0NhJTIwaHJlZiUzRCUyMiUyRm8tbmFzJTJGJTIyJTNFTyUyMG5hcyUzQyUyRmElM0UlM0MlMkZsaSUzRSUwQSUzQ2xpJTNFJTNDYSUyMGhyZWYlM0QlMjIlMkZ1c2x1Z2klMkYlMjIlM0VVcyVDNSU4MnVnaSUzQyUyRmElM0UlM0MlMkZsaSUzRSUwQSUzQ2xpJTNFJTNDYSUyMGhyZWYlM0QlMjIlMkZuaWVydWNob21vc2NpJTJGJTIyJTIwJTNFT2ZlcnRhJTNDJTJGYSUzRSUzQyUyRmxpJTNFJTBBJTNDbGklM0UlM0NhJTIwaHJlZiUzRCUyMiUyRmtvbnRha3QlMkYlMjIlM0VEbGElMjBkZXdlbG9wZXJhJTNDJTJGYSUzRSUzQyUyRmxpJTNFJTBBJTNDJTJGdWwlM0U=[/vc_raw_html][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_raw_html]JTNDaDMlMjBjbGFzcyUzRCUyMmZvb3Rlci1oMyUyMiUzRUlubmUlM0MlMkZoMyUzRSUwQSUzQ3VsJTNFJTBBJTNDbGklM0UlM0NhJTIwaHJlZiUzRCUyMiUyRnBvbGl0eWthLXByeXdhdG5vc2NpJTJGJTIyJTNFUG9saXR5a2ElMjBwcnl3YXRubyVDNSU5QmNpJTNDJTJGYSUzRSUzQyUyRmxpJTNFJTBBJTNDbGklM0UlM0NhJTIwaHJlZiUzRCUyMiUyRmJhemEtd2llZHp5LWZhcSUyRiUyMiUzRUJhemElMjB3aWVkenklM0MlMkZhJTNFJTNDJTJGbGklM0UlMEElM0NsaSUzRSUzQ2ElMjBocmVmJTNEJTIyJTJGa29udGFrdCUyRiUyMiUzRUtvbnRha3QlM0MlMkZhJTNFJTNDJTJGbGklM0UlMEElM0MlMkZ1bCUzRQ==[/vc_raw_html][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][vc_column width=”1/6″ offset=”vc_hidden-xs”][vc_raw_html]JTNDYSUyMGhyZWYlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRnd3dy5ob3VzZW9md2Fyc2F3LnBsJTJGJTIyJTIwc3R5bGUlM0QlMjJjbGVhciUzQSUyMHJpZ2h0JTNCJTIyJTNFJTIwJTNDaW1nJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuaG91c2VvZndhcnNhdy5wbCUyRndwLWNvbnRlbnQlMkZ1cGxvYWRzJTJGMjAxOCUyRjA1JTJGbG9nb190cmFuczEtbW4ucG5nJTIyJTIwYWx0JTNEJTIyaG91c2UlMjBvZiUyMHdhcnNhdyUyMC0lMjBsb2dvJTIyJTIwd2lkdGglM0QlMjIxMDBweCUyMiUyMGhlaWdodCUzRCUyMjUwcHglMjIlM0UlM0MlMkZhJTNF[/vc_raw_html][/vc_column][vc_column width=”5/6″ offset=”vc_hidden-xs”][vc_raw_html]JTNDcCUyMGNsYXNzJTNEJTIyZm9vdGVyLWNvcHlyaWdodCUyMiUzRUJpdXJvJTIwbmllcnVjaG9tbyVDNSU5QmNpJTIwSG91c2UlMjBvZiUyMFdhcnNhdyUyMEJpdXJvJTIwTmllcnVjaG9tbyVDNSU5QmNpJTIwUHJlbWl1bS4lMjBXc3plbGtpZSUyMHByYXdhJTIwemFzdHJ6ZSVDNSVCQ29uZS4lMjAlM0MlMkZwJTNF[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]

Compare listings

Porównać