Podstawą naszej pracy jest pośrednictwo w branży nieruchomości. Specjalizujemy się w pośredniczeniu w transakcjach na rynku premium, skupiając uwagę głównie na południowych dzielnicach Warszawy – Mokotowie, Wilanowie, Śródmieściu oraz Konstancinie – Jeziornej.

Z czasem zaczęliśmy również zarządzać nieruchomościami naszych stałych klientów, zarówno w obszarze długiego, jak i krótkiego najmu. Zwalniamy właścicieli nieruchomości z obowiązków regularnego doglądania najmu, pilnowania płatności oraz bieżącej komunikacji z najemcami.

Zajmujemy się również researchem lub tzw. „sourcingiem”, czyli wyszukiwaniem (nie)dostępnych nieruchomości na podstawie konkretnych kryteriów. Są to zarówno nieruchomości o wysokim potencjalne inwestycyjnym, jak i nietypowe domy lub mieszkania.

Wykorzystujemy w tym celu własną bazę wiedzy i kontaktów, a także narzędzia OSINT, nierzadko doprowadzając naszych klientów do nieruchomości, które pozostawały poza ich linią horyzontu.

Etyka i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że na naszym odcinku branży liczy się przede wszystkim wzajemne zaufanie wszystkich stron transakcji.

Nasze DNA

Zmieniający się świat witamy ochoczo. W naszym podejściu zderzamy dwa pokolenia, tworząc unikalny styl z wartości na pierwszy rzut oka sprzecznych.

Tradycja

Istota funkcjonalności

Intuicja

Wieloletnie doświadczenie

Rozbudowane relacje

Innowacyjność

Istota estetyczności

Dane i statystyka

Świeże spojrzenie

Sieć i powiązania

Jak pracujemy?

Przede wszystkim etycznie i zawsze na rozwiązaniach szytych na miarę pod konkretnego klienta. Wychodzimy z założenia, że w naszej branży liczy się przede wszystkim zrozumienie i zaufanie do wszystkich stron transakcji. Dlatego też dążymy do budowania głębszych relacji z naszymi klientami, trwających dłużej niż pojedyncza sprzedaż lub wynajem.

Od lat budujemy bazę kontaktów, współpracujących biur nieruchomości i innych firm działających na rynku nieruchomości. Każda nasza oferta tworzona jest przez profesjonalnego fotografa, a gdy zachodzi taka potrzeba tworzymy plany 3D, współpracujemy z copywriterem, rzeczoznawcą, radcami prawnymi lub koordynujemy powstanie koncepcji architektonicznej.

Powierzone nam nieruchomości często trafiają do sieci współpracujących z nami, zaufanych pośredników, znacząco zwiększając swój zasięg. Doskonale rozumiemy też, że niektóre nieruchomości nie powinny pojawiać się w internecie i wymagają odpowiedniej dozy dyskrecji.

Takie podejście pozwala nam na specjalizację w konkretnych obszarach branży nieruchomości oraz w konkretnych dzielnicach Warszawy. Przykładowo, na przestrzeni ostatnich lat na tzw. „Osiedlu Konstancja” pośredniczyliśmy przy ponad 1/6 wszystkich transakcji kupna lub sprzedaży domów z rynku wtórnego.

Zainteresowany/a?
Daj nam znać!

Zadzwoń:

+48 604 454 790

Wyślij e-mail:

biuro@houseofwarsaw.pl

Compare listings

Porównać