Apartamenty Ogrodowa 46/48

Inwestycja apartamentowa z parterem usługowym przy ul. Ogrodowej (Wola), wybudowana w wysokim standardzie, z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców i ich gości.

Inwestor: SBM Starówka

Rok budowy: 2015

Adres: ul. Ogrodowa 46/48

Liczba lokali: 95

Liczba pięter: 8

Apartamenty Ogrodowa 46/48

Inwestycja przy ulicy Ogrodowej 48 Warszawie składa się z pojedynczego, eleganckiego 8-piętrowego budynku. Na parterze zaplanowano reprezentacyjne patio wraz z recepcją i całodobową ochroną oraz lokale usługowe z dominującą działalnością usługową.

W inwestycji powstało ponad 95 apartamentów, garaże podziemne i naziemne z miejscami postojowymi, 7 lokali usługowych oraz liczne udogodnienia – dla mieszkańców i ich gości czeka 15-metrowy basen oraz sala fitness, które można zarezerwować na wyłączność.

Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia lub zakupu przy Ogrodowej 46/48 zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy znaleźć odpowiednią nieruchomość.

Apartamentowiec przy ul. Ogrodowej 46/48 wyróżnia się wysokim standardem wykończenia. Elewacja pokryta jest piaskowcem i szkłem, a części wspólne wykończone są białym marmurem.

Apartamenty wysokie są na 280-300 cm. Połączone są przestronnymi i eleganckimi korytarzami, wykończonymi drewnem i utrzymanych w jasnej stylistyce. 

Obecnie przy ul. Ogrodowej 46/48 dostępne są apartamenty do wynajęcia i do sprzedaży z rynku wtórnego. Są to wykończone apartamenty i penthousy, gotowe do zamieszkania lub do delikatnego odświeżenia.

Lokalizacja

Apartamentowiec położony jest przy ul. Ogrodowej 46/48 w Warszawie, 1,1 km od stacji metra Rondo Daszyńskiego, 2 km od Dworca Centralnego i 8,4 km od lotniska Okęcie.

Browary Warszawskie oddalone są o 8 minut spacerem, Fabryka Norblina o 13 minut, a Hala Mirowska o 12 minut. 

Najbliższe otoczenie przechodzi wieloletnią metamorfozę. Cały czas powstają tutaj nowe budynki mieszkalne i biurowe, zastępując puste działki lub kamieniczne nieużytki. Przykładem jest Warsaw Spire, czy wspomniane powyżej nowoczesne hale targowe jak Fabryka Norblina czy Browary Warszawskie.

Inwestycja przy Ogrodowej 46/48 jest atrakcyjną nieruchomością dla osób, które doceniają  nowoczesne otoczenie biznesowej Woli oraz pragną mieszkać w wysokiej klasy reprezentatywnym apartamencie z licznymi udogodnieniami.

Komunikacja zapewniona jest przez linię metra M2 (Rondo Daszyńskiego, Rondo ONZ) oraz linie autobusowe i tramwajowe wzdłuż al. Solidarności (Wola – Ratusz). Dojazd do ścisłego centrum zajmuje około 20 minut komunikacją miejską i 10 minut samochodem.

Okolice inwestycji są ciche i bezpieczne. Ulica Ogrodowa jest mniejszą ulicą o dość niskim natężeniu ruchu i o niskiej prędkości przejazdu (progi zwalniające). W budynku nie znajduje się również żaden lokal gastronomiczny – lokale przeznaczone są pod nieuciążliwą działalność usługową.  

Kontakt

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio


Zadzwoń:

+48 604 454 790

Wyślij wiadomość:

biuro@houseofwarsaw.pl

Compare listings

Porównać