Osiedle Marina Mokotów

Inwestycja rezydencjalno-apartamentowa w stylu „miasto w mieście”, zamknięta, strzeżona i monitorowana, z rozbudowaną  wewnętrzną infrastrukturą, położona w Warszawie na Dolnym Mokotowie.

Inwestor: Dom Development

Rok budowy: 2003-2020

Adres: ul. Racławicka

Obszar: 22 ha 

Liczba pięter: 1-10

Marina Mokotów

Inwestycja Marina Mokotów zajmuje obszar ponad 22 hektarów, pomiędzy ulicami Racławicką, Żwirki i Wigury, Miłobędzką i Woronicza. Osiedle zostało zaprojektowane jako zamknięte miasto w mieście, o zróżnicowanej architekturze, z wewnętrznymi terenami zielonymi (~60% powierzchni), placami zabaw, boiskiem, a nawet lokalną rzeką i jeziorem.

Osiedle jest w całości ogrodzone i monitorowane, a wjazdu na teren pilnuje ochrona, która prowadzi również piesze patrole.

Marina to nie tylko duże, zielone i strzeżone osiedle, ale również mała miejscowość ze sklepami, kawiarniami, restauracjami, fryzjerem, siłownią, SPA, apteką, trzema przedszkolami, żłobkiem i tak dalej.

Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia lub zakupu w inwestycji Marina Mokotów zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy znaleźć odpowiednią nieruchomość.

Marina Mokotów charakteryzuje się zróżnicowaną zabudową, z trzema typami nieruchomości: 7-piętrowymi apartamentowcami, 3-piętrowymi budynkami o wysokim standardzie i wolnostojącymi rezydencjami.

Do każdego mieszkania przynależy przynajmniej jedno miejsce postojowe. Przy ulicy znajdują się nieliczne wolne miejsca, w większości przeznaczone dla gości oraz klientów sklepów i usług. 

Lokalizacja

Marina Mokotów położona jest przy ulicach Racławickiej i Żwirki i Wigury w Warszawie, 2 km od stacji metra Racławicka, 4,4 km od Dworca Centralnego i 3,5 km od lotniska Okęcie.

Najbliższe duże centrum handlowe – Galeria Mokotów – oddalone jest o 2,6 km (5 minut samochodem).

Okolica sprzyja rekreacji i uprawianiu sportów. Osią Mariny jest położony wzdłuż rzeki park, wraz z dwoma boiskami i alejkami przeznaczonymi do spacerów i joggingu.

Położone nieopodal Pola Mokotowskie czy kompleks sportowy Warszawianki (basen, ścianka wspinaczkowa, siłownia, korty tenisowe, boisko ligowe) są idealnymi miejscami dla osób ceniących wysiłek fizyczny.

Marina Mokotów może być ciekawym wyborem dla osób ceniących sobie bezpieczne, zamknięte osiedla o wysokim standardzie. Ze względu na charakter inwestycji, działają tutaj prężnie grupy sąsiedzkie, które nie tylko troszczą się o funkcjonowanie osiedla, ale także służą pomocą.

Wyględów jest stosunkowo dobrze skomunikowany z Centrum miasta. Metro oddalone jest co prawda o 2 km, ale prowadzi do niego prosta przepustowa droga z autobusami odjeżdżającymi co 8 minut.

Jak przystało na Mokotów, okolica jest samowystarczalna i jednocześnie bardzo zielona, z dominującą niską zabudową.

Nie brakuje tutaj również znanych miejsc na mapie Warszawy jak Fort Mokotów, które są enklawą dla dobrej gastronomii, spotkań przy kawie i wydarzeń kulturalnych.

Kontakt

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio


Zadzwoń:

+48 604 454 790

Wyślij wiadomość:

biuro@houseofwarsaw.pl

Compare listings

Porównać