Ostoja Wilanów

Inwestycja apartamentowo-usługowa złożona z 4-piętrowych budynków, położona na skraju Miasteczka Wilanów

Inwestor: Fadesa Polnord

Rok budowy: 2007 – 2017

Adres: Miasteczko Wilanów

Liczba lokali: 1929

Liczba pięter: 4

Ostoja Wilanów

Inwestycja położona przy ul. Hlonda, na skraju Miasteczka Wilanów w Warszawie. Wieloetapowa, składająca się z kilku kompleksów eleganckich 4-piętrowych apartamentowców, z parterem przeznaczonym na ogródki lub usługi (w sąsiedztwie głównej ulicy).

W inwestycji na przestrzeni lat powstało 8 etapów i ponad 1900 apartamentów. Do każdego budynku przynależy garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Ostatnie piętro przeznaczone jest na luksusowe penthousy z kodowaną windą i przestronnymi tarasami.

Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia lub zakupu w Ostoi Wilanów zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy znaleźć odpowiednią nieruchomość.

Ostoja Wilanów wyróżnia się przede wszystkim zieloną zabudową, która stanowi ponad 45% całego osiedla. Wewnątrz inwestycji znajduje się park leśny, kilka placów zabaw oraz boisko ze sztucznym oświetleniem.

Osią osiedla jest 2-hektarowy park z rzeczką i jeziorem, wokół którego prowadzą ścieżki spacerowe. 

Lokalizacja

Ostoja Wilanów położona jest przy ul. Hlonda w Warszawie, 5,5 km od stacji metra Wilanowska, 10,5 km od Dworca Centralnego i 10 km od lotniska Okęcie.

Pałac w Wilanowie oddalony jest o 2 km, Las Kabacki o 5,5 km, a Park w Powsinie o 6 km. 

Miasteczko Wilanów jest w pełni samowystarczalne. Znajdują się tutaj szkoły, przedszkola, apteki, sklepy praktycznie każdego rodzaju, większe i mniejsze restauracje oraz lokalne i sieciowe kawiarnie.

Okolica sprzyja rekreacji i uprawianiu sportów. Na samym osiedlu wytyczone są alejki do spacerów i joggingu, a okolice Wilanowa pełne są lasów, parków i terenów zielonych.

Dodatkowo wzdłuż ul. Przyczółkowej i Drewny znajduje się dobrej jakości ścieżka rowerowa (dobra nawet dla nartorolek).

Ostoja Wilanów jest atrakcyjną lokalizacją dla osób, które doceniają częściowo zamkniętą nowoczesną, apartamentową zabudowę z licznymi terenami zielonymi.

Miasteczko jest dobrze skomunikowane z resztą miasta. Komunikacja miejska łączy Wilanów z Centrum za pomocą ul. Sobieskiego (autobusy i w przyszłości tramwaje), a także zapewnia transport do linii metra M1 – Metro Wilanowska – która jest głównym węzłem przesiadkowym.

Dojazd do ścisłego centrum zajmuje około 20 minut. Poza godzinami szczytu transport samochodem jest łatwy i przyjemny. Trzeba jednak przyznać, że główne drogi dojazdowe bywają regularnie zakorkowane (głównie al. Wilanowska).

Kontakt

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio


Zadzwoń:

+48 604 454 790

Wyślij wiadomość:

biuro@houseofwarsaw.pl

Compare listings

Porównać