Apartamenty Sienna 65

Kameralna inwestycja mieszkaniowo-usługowa, położona na warszawskiej Woli przy ul. Siennej 65

Inwestor: Yareal Polska

Rok budowy: 2020

Adres: ul. Sienna 65

Liczba lokali: 84

Liczba pięter: 10

Apartamenty Sienna 65

Inwestycja przy ulicy Siennej 65 w Warszawie składa się z pojedynczego, eleganckiego 10-piętrowego budynku z urządzonym tarasem na dachu dostępnym dla mieszkańców oraz ich gości.

W inwestycji zaplanowano  ponad 80 apartamentów i ponad 400 m2 powierzchni usługowo-handlowej na parterze, obecnie w całości wynajętej. Powierzchnie pojedynczych apartamentów wahają się od 32 m2 aż po ponad 100 m2 w przypadku czteropokojowych mieszkań z tarasami i balkonami.

Do budynku prowadzą dwa niezależne wejścia, za którymi mieści się reprezentacyjne patio z recepcją i całodobową ochroną. Pod budynkiem z kolei znajduje się dwukondygnacyjny garaż podziemny z miejscami postojowymi i możliwością instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia lub zakupu na Siennej 65, zapraszamy do kontaktu – z chęcią pomożemy znaleźć odpowiednią nieruchomość.

Apartamentowiec przy Siennej 65 wyróżnia się wysokim standardem wykończenia i zgrabnym wpasowaniem w otaczającą go zabudowę. Na uwagę zasługuje fasada, przy budowie której użyto szlachetnych materiałów, wpasowano drewniane okna i postawiono zaprojektowane specjalnie dla tego budynku donice.

Apartamenty wysokie są na 260 cm lub 280 cm. Połączone są przestronnymi i eleganckimi korytarzami, wykończonymi drewnem i utrzymanych w jasnej stylistyce.

Obecnie na Siennej 65 dostępne są apartamenty do wynajęcia i do sprzedaży z rynku wtórnego. Są to zarówno mieszkania w stanie deweloperskim, jak i gotowe do zamieszkania.

Lokalizacja

Apartamentowiec położony jest przy ul. Siennej 65 w Warszawie, 500 m od stacji metra Rondo ONZ, 750 m od Dworca Centralnego i 9 km od lotniska Okęcie.

Hala Mirowska oddalona jest o 15 minut piechotą, Fabryka Norblina o 8 minut, a Browary Warszawskie o 13 minut.

Najbliższe otoczenie jest w pełni samowystarczalne. Znajdują się tutaj szkoły, przedszkola, apteki, sklepy wielkopowierzchniowe, restauracje i kawiarnie.

Ze względu na otoczenie nowoczesnych biurowców, w okolicy funkcjonuje rozbudowana i zróżnicowana gastronomia.

Inwestycja Sienna 65 jest atrakcyjną nieruchomością dla osób chcących mieszkać praktycznie w centrum Warszawy. Bardzo dobre skomunikowanie zapewniane przez linię metra M2 oraz liczne linie tramwajowe i autobusowe, pozwala na sprawne poruszanie się w dowolnym kierunku.

Po oddaniu kolejnych stacji linii M2 i rozpoczęciu budowy linii M3, w ciągu 30 minut będzie można dotrzeć do większości dzielnic Warszawy.

Okolice apartamentu są ciche i bezpieczne. Ulica Sienna jest ulicą o niskim natężeniu ruchu i o niskiej prędkości przejazdu. W budynku nie znajduje się również żaden lokal gastronomiczny otwarty do późnych godzin wieczornych.

Ta część Woli to obecnie jedna z najbardziej odmienionych dzielnic Warszawy. W ciągu kilkunastu lat drastycznie zmieniła swój charakter, stając się domem dla nowoczesnej architektury, modnych lokali i współczesnych hal handlowych.

Kontakt

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio


Zadzwoń:

+48 604 454 790

Wyślij wiadomość:

biuro@houseofwarsaw.pl

Compare listings

Porównać