Apartamenty Villa Karolina

Luksusowa inwestycja apartamentowa z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców, położona na warszawskiej Woli przy ul. Siennej 83.

Inwestor: SBM Starówka

Rok budowy: 2011

Adres: ul. Sienna 83

Liczba lokali: 355

Liczba pięter: 8

Villa Karolina - Sienna 83

Villa Karolina to 8-piętrowy apartamentowiec z recepcją, całodobową ochroną, monitoringiem oraz licznymi udogodnieniami dla mieszkańców jak basen, sauna czy sala fitness, które można zarezerwować na wyłączność.

W inwestycji zaplanowano  ponad 350 apartamentów, w tym ponad 180 lokali dwupoziomowych. Powierzchnie pojedynczych apartamentów wahają się od 30 m2 do ponad 160 m2

Budynek znajduje się na rogu Siennej i Żelaznej. Do apartamentów prowadzi wyjątkowo przestronne reprezentacyjne patio z recepcją i całodobową ochroną. Parter wykończony jest przy użyciu marmuru i piaskowca, a w przestrzeni pomiędzy budynkami rośnie wewnętrzny ogród z nasadzeniami krzewów i kwiatów.

Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny z miejscami postojowymi, z wjazdem od ulicy Siennej.

Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia lub zakupu w Villi Karolina zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy znaleźć odpowiednią nieruchomość.

Villa Karolina wyróżnia się wysokim standardem wykończenia i nowoczesnym projektem architektonicznym. Na elewacji króluje szkło i piaskowiec, uzupełnione szeregiem drewnianych okien oraz marmurem w częściach wspólnych.

Apartamenty wysokie są na około 300 cm (+/- 25 cm). Do niektórych mieszkań przynależą rozległe kilkudziesięciometrowe otwarte tarasy.

Obecnie w Villi Karolina przy Siennej 83 dostępne są apartamenty do wynajęcia i do sprzedaży z rynku wtórnego. Są to mieszkania wykończone, gotowe do zamieszkania lub do delikatnego odświeżenia.

Lokalizacja

Apartamentowiec Villa Karolina położony jest przy ul. Siennej 83 w Warszawie, 600 m od stacji metra Rondo ONZ i 700 m od stacji metra Rondo Daszyńskiego, 850 m od Dworca Centralnego i 8 km od lotniska Okęcie.

Hala Mirowska oddalona jest o 16 minut piechotą, Fabryka Norblina o 6 minut, a Browary Warszawskie o 11 minut.

Najbliższe otoczenie jest w pełni samowystarczalne. Znajdują się tutaj szkoły, przedszkola, apteki, sklepy wielkopowierzchniowe, restauracje i kawiarnie.

Ze względu na otoczenie nowoczesnych biurowców, w okolicy funkcjonuje rozbudowana i zróżnicowana gastronomia.

Villa Karolin jest atrakcyjną nieruchomością dla osób chcących mieszkać praktycznie w centrum Warszawy. Bardzo dobre skomunikowanie zapewniane przez linię metra M2 oraz liczne linie tramwajowe i autobusowe, pozwala na sprawne poruszanie się w dowolnym kierunku miasta.

Po oddaniu kolejnych stacji linii M2 i rozpoczęciu budowy linii M3, w ciągu 30 minut będzie można dotrzeć do większości dzielnic Warszawy.

Okolice apartamentu są ciche i bezpieczne. Ulica Sienna jest ulicą o niskim natężeniu ruchu i o niskiej prędkości przejazdu. 

Ta część Woli to obecnie jedna z najbardziej odmienionych dzielnic Warszawy. W ciągu kilkunastu lat drastycznie zmieniła swój charakter, stając się domem dla nowoczesnej architektury, modnych lokali i współczesnych hal handlowych.

Kontakt

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio


Zadzwoń:

+48 604 454 790

Wyślij wiadomość:

biuro@houseofwarsaw.pl

Compare listings

Porównać