Willa Różana - Różana 36

Kameralna inwestycja mieszkaniowo-usługowa, położona na Starym Mokotowie przy ul. Różanej 36

Inwestor: SBM Starówka

Rok budowy: 2018

Adres: ul. Różana 36

Liczba lokali: 40

Liczba pięter: 5

Willa Różana

Inwestycja przy ulicy Różanej 36 w Warszawie składa się z pojedynczego, eleganckiego 5-piętrowego budynku. Na parterze zaplanowano reprezentacyjne patio wraz z recepcją i całodobową ochroną oraz lokale usługowe (bez działalności gastronomicznej).

W inwestycji powstało ponad 40 apartamentów, garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców. Na Różanej 36 dla mieszkańców i ich gości czeka 15-metrowy basen, sauna oraz sala fitness, które można zarezerwować na wyłączność.

Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia lub zakupu w Willi Różana 36 zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy znaleźć odpowiednią nieruchomość.

Apartamentowiec przy Różanej 36 wyróżnia się wysokim standardem wykończenia i zgrabnym wpasowaniem w otaczającą go willowo-kamieniczną zabudowę. 

Apartamenty wysokie są na około 300 cm. Połączone są przestronnymi i eleganckimi korytarzami, wykończonymi drewnem i utrzymanych w jasnej stylistyce. 

Obecnie w Willi Różana dostępne są apartamenty do wynajęcia i do sprzedaży z rynku wtórnego. Są to wykończone apartamenty i penthousy, gotowe do zamieszkania lub do delikatnego odświeżenia.

Lokalizacja

Willa Różana położona jest przy ul. Różanej 36 w Warszawie, 350 m od stacji metra Racławicka, 3 km od Dworca Centralnego i 6,5 km od lotniska Okęcie.

Plac Unii City Shopping oddalone jest o 2,2 km, Galeria Mokotów o 3,5 km, a Złote Tarasy o 4 km. 

Najbliższe otoczenie jest w pełni samowystarczalne. Znajdują się tutaj szkoły, przedszkola, apteki, sklepy praktycznie każdego rodzaju, większe i mniejsze restauracje oraz lokalne i sieciowe kawiarnie.

Okolica sprzyja rekreacji i uprawianiu sportów. Położone nieopodal Pola Mokotowskie czy kompleks sportowy Warszawianki (basen, ścianka wspinaczkowa, siłownia, korty tenisowe, boisko ligowe) są idealnymi miejscami dla osób ceniących wysiłek fizyczny.

Willa Różana jest atrakcyjną nieruchomością dla osób, które doceniają willową zabudowę Starego Mokotowa. Ta część dzielnicy charakteryzuje się unikalnym dla Warszawy klimatem lokalnych ulic o niskiej zabudowie z wiekowym drzewostanem.

Bardzo dobre skomunikowanie zapewnione jest przez linię metra M1 (Metro Racławicka) oraz linie autobusowe. Dojazd do ścisłego centrum zajmuje zaledwie 6 minut. Okolica rzadko jest zakorkowana, a poruszanie się samochodem nie sprawia żadnych trudności.

Ulice okalające Willę Różaną są bardzo ciche i niezwykle bezpieczne. Ulica Różana jest lokalną uliczką o bardzo niskim natężeniu ruchu i o bardzo niskiej prędkości przejazdu. W budynku nie znajduje się również żaden lokal gastronomiczny – lokale przeznaczone są pod nieuciążliwą działalność usługową.  

Kontakt

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami bezpośrednio


Zadzwoń:

+48 604 454 790

Wyślij wiadomość:

biuro@houseofwarsaw.pl

Compare listings

Porównać